Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola

2014.gada 1.septembrī darbu uzsāka O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas, mūsdienīgs starptautisko turnīru prasībām atbilstošs, sporta komplekss.


Kompleksa sporta halles platība ir 1230m2. Halle ir aprīkota ar izbīdāmām tribīnēm, kurās ir 278 skatītāju vietas.

 

Hallē paredzētas atsevišķas telpas treneriem un 5 sportistu ģērbtuves ar dušām. Cokolstāvā izvietotās sportistu ģērbtuves izbūvētas atbilstoši prasībām, lai tās varētu izmantot cilvēki ar kustību traucējumiem un speciālām vajadzībām.


Treniņu procesā sporta halli iespējams sadalīt uz pusēm ar sadalošo sienu, kas ļauj trenēties divām treniņu grupām vienlaicīgi, netraucējot vienai otru.


Hallē regulāri notiek treniņi un sacensības basketbolā,handbolā, florbolā,badmintonā, frisbijā, galda tenisā un sēdvolejbolā.


Sporta kompleksā ir trenažieru zāle un divas mazas vingrošanas zāles. Vienā zālē stacionāri ir izvietoti trīs galda tenisa galdi.

 

Otra zāle tiek izmantota vingrošanas nodarbībām.


Sporta halle tiek izīrēta dažādiem sporta pasākumiem, nosakot īres cenu atbilstoši Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta apstiprinātajiem izcenojumiem.

Save
Sīkfailu lietotāja preferences
Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja noraidīsiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Piekrist
Nepiekrist
Read more
cookie2022
html
Accept
Decline