Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola

 

  Interešu izglītības pulciņu grafiks pieejams e-klasē skolas jaunumos
   

 

 

O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas audzēkņi skolas akreditētās programmas ietvaros padziļināti apgūst tradicionālo amatu pamatus kokapstrādē, keramikā, metālapstrādē, rokdarbos, šūšanā un modelēšanā, batikošanā, aušanā, stiklapstrādē, ādas mākslinieciskajā apstrādē, kā arī speciālos mākslas priekšmetus - zīmēšana, gleznošana, kompozīcija, krāsu mācība.


Tieši pateicoties mākslas un amatu priekšmetu apguvei audzēkņos tiek veidota un attīstīta īpaša pasaules uztvere – spēja redzēt un saskatīt vairāk, domāt plašāk, kā arī novērtēt, izkopt, radīt estētiskās un mākslinieciskās vērtības, saglabāt mūsu tautas tradīcijas.


Pēc skolas vēsturiskās ēkas renovācijas, skolā ir izveidotas ērtas, skaistas, ar mūsdienīgu tehniku aprīkotas darbnīcas amatu un mākslas priekšmetu apguvei, ir izveidota jauna izstāžu zāle. Par tradīciju ir kļuvušas audzēkņu radošo darbu skates katra semestra noslēgumā, diplomdarbu aizstāvēšana 9.klasēm, mācību gada noslēguma izstāde. Mākslas un amatu priekšmetus pasniedz mākslas, mājturības un tehnoloģiju pedagogi un profesionāli mākslinieki.

 

 

Save
Sīkfailu lietotāja preferences
Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja noraidīsiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Piekrist
Nepiekrist
Read more
cookie2022
html
Accept
Decline