Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola

 

O.Kalpaka Rīga Tautas daiļamatu pamatskola piedāvā padziļinātu amatu un mākslas priekšmetu apguvi. Audzēkņi iegūst ne tikai vispārējo pamatizglītību, bet paralēli apgūst dažādu tradicionālu amatu pamatus kokapstrādē, keramikā, metālapstrādē, rokdarbos, šūšanā un modelēšanā, batikošanā, aušanā, stiklapstrādē, ādas mākslinieciskajā apstrādē. Padziļināti tiek apgūti speciālie mākslas priekšmeti - zīmēšana, gleznošana, kompozīcija, krāsu mācība.

 


Jau no pirmās klases visi skolēni piedalās pusgada darbu skatēs - Atvērto durvju dienās, kad skolas telpās ir aplūkojami semestra laikā izstrādātie skolēnu radošie darbi. 9. klašu skolēni izstrādā diplomdarbu kādā no amatu vai mākslas priekšmetiem, un mācību gada noslēgumā notiek diplomdarbu aizstāvēšana.

 


Skola piedāvā daudzveidīgu interešu izglītības pulciņu klāstu - mākslas, amatu, koru, deju, jaunsardzes nodarbības. Skolas audzēkņi regulāri ar labiem sasniegumiem piedalās Latgales priekšpilsētas, Rīgas, Latvijas un starptautiska mēroga mākslas konkursos un izstādēs. Par tradīciju mācību gada noslēgumā kļuvusi labāko audzēkņu radošo darbu un diplomdarbu izstāde.

Save
Sīkfailu lietotāja preferences
Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja noraidīsiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Piekrist
Nepiekrist
Read more
cookie2022
html
Accept
Decline