Noslēdzies gadskārtējais Rīgas bērnu un jauniešu vizuālās mākslas konkurss un labdarība akcija "Ziema pilsētā".

1.vieta- Jāzeps Kudrjavcevs, 7.klase (sk.Inga Dišlere)
3.vieta- Estere Brice, 6.klase (sk.Ilze Balandīna)
Atzinības- Felīcija Djačenko un Katrīna Bertuse, 4.klase (sk. Ludmila Gintere)

Citi sasniegumi mākslā ->>

gif
Aizvadītajā mēnesī mūsu skolas sportisti ar panākumiem piedalījās vairākās starpskolu sacensībās gan priekšpilsētā, gan Rīgas pilsētā.
Mūsu “Drošie un veiklie” (2.-5. klase) Latgales priekšpilsētas stafešu sacensībās izcīnīja 2.vietu.
Šī pati komanda Rīgas pilsētas stafešu sacensībās “Drošie un veiklie” arī izcīnīja 2.vietu.
Skolēni piedalījās arī Valsts sacensībās Dobelē.
6. – 7.klašu grupā basketbola starpskolu sacensībās Latgales priekšpilsētā gan zēnu, gan meiteņu komanda ieguva 1.vietu.
Latgales priekšpilsētu un mūsu skolu šīs pašas komandas pārstāvēja Rīgas starpskolu sacensībās 6.-7. klašu grupā. Abas komandas – zēni un meitenes ieguva 4.vietu Rīgā.
Sacensības noritēja no 13.11. līdz 21.11.2017. 4.-5.klašu grupā basketbola starpskolu sacensībās Latgales priekšpilsētā arī izcīnīja 1.vietu un pārstāvēs mūsu priekšpilsētu un skolu Rīgas starpskolu sacensību finālā. Vēlam veiksmi!